9 Ağustos 2009 Pazar

Aydın Yılmaz işine bakıyor

Son Netanya maçında 3 asist yapmasına rağmen ilk 11'deki yeri hala netleşmeyen genç yıldız yedekliği sorun etmeyeceği mesajını verdi.

Son Netanya maçında 3 asist yapmasına rağmen ilk 11’deki yeri hala netleşmeyen genç yıldız, “Hocamıza güveniyorum ve sadece futbolu düşünüyorum” diyerek yedekliği de sorun etmeyeceği mesajını veriyor.

Kısa bir süre öncesine kadar Galatasaray’dan gönderilmesi bile gündeme gelmişti... Ama Sarı-Kırmızılı ekipte teknik direktörlük görevine Rijkaard’ın getirilmesiyle beraber hayata döndü. Önce antrenmanların yıldızı oldu, son oynanan Avrupa kupası mücadelesinde ise Netanya önünde adeta şov yaptı. Cim Bom’un attığı 6 golün 3’ünde asistin sabihi olmayı başaran genç yıldız, Hollandalı antrenörünün vereceği her karara saygı duyuyor. Kendisiyle aynı mevkide oynayan Kewell’ın ilk 11’e daha yakın olmasını kesinlikle dert etmeyen Aydın Yılmaz’ın bu tutumu hem teknik heyeti hem de yönetimi hayli memnun ediyor. Her fırsatta Galatasaray’ın kadrosunda yer almanın dahi büyük bir gurur olduğuna değinen Sarı-Kırmızılı futbolcu, “Açıkçası ilk 11’de sahaya çıkmak tabii ki en güzeli. Ancak hocamıza ve verdiği, vereceği tüm kararlara çok güveniyorum. O nedenle de yedekliği de sorun etmem” vurgusunu yapmaktan kaçınmıyor.

Takım havasına övgü
Sadece futbola konsantre olmaya çalıştığını ve yeri geldiğinde bunun karşılığını mutlaka alabileceğini ifade eden Galatasaraylı oyuncu, “Takım olarak çok iyi bir hava yakaladık. Bundan mümkün olduğunca faydalanacağım” dedi.

Hiç yorum yok: